KONST / Litografier / Färglitografi 13914579
nr 1391 4579
Hasse Froom
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/160,1978. Motivet: 40x52cm, yttermått inklusive ram: 51x63cm
Hasse Froom, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 april 2021
kl 09:51:41